Запрошення на весілля: ідеї, дизайн, фото | як написати текст

Запрошення на весілля

Запрошення: від ідеї до події

Запрошення на весілля можна вибрати заздалегідь, щоб після складання списку гостей розіслати запрошення адресатам. Якщо мається на увазі авторське запрошення на весілля, створення індивідуального ескізу вимагає часу. До затвердження підсумкового варіанту може пройти кілька етапів узгодження та внесення правок.

Не варто розуміти буквально пораду готувати запрошення на весілля в Києві задовго до самої події. Це не придане, яке раніше готували кожній нареченій. Це цілком закономірний елемент весільного торжества.

Відштовхуватися слід від концепції весілля. Як тільки розроблена концепція весілля і обрана фінальна локація для весільної церемонії і банкету. В іншому випадку можливі невідповідності. Якщо весілля буде в еко-стилі, запрошення на весілля baby-doll виявляться недоречними, навіть якщо будуть здолати наповал своєю красою.

Запрошують гостей на захід за 8 тижнів, тому готувати весільні запрошення потрібно не пізніше, ніж за 3 місяці то урочистого дня. Спочатку з дизайнером обговорюються деталі, потім на основі бажань пари складається макет, а вже після цього йдуть узгодження.

Правила підготовки весільних запрошень

  1. Організація весілля починається приблизно за рік до торжества, якщо передбачається серйозна підготовка. В цей час гостям, які обов'язково будуть в числі запрошених, молоді розповідають про те, що планують одружитися. Ця інформація буде врахована родичами і друзями при плануванні відпустки, зіставленні планів на майбутній рік. Європейська традиція - роздавати save the date. Попередні весільні запрошення роздають відразу після рішення пари одружитися, особливо в разі, якщо торжество планується до проведення влітку.
  2. У save the date міститься інформація про орієнтовну або точну дату святкування. Бажано вказати в картках склад запрошених: гість і супутниця, пара і дитина. Пам'ятайте, що запрошувати одного з подружжя неприпустимо.
  3. Прописати текст запрошення на весілля просто. Обов'язкові в ньому кілька пунктів: імена пари, дата одруження, час і місце укладення шлюбу, місце і час фуршету. Щоб не губитися в здогадах, хто прийде на торжество, вкажіть, до якого числа вам потрібно отримати відповідь. Це допоможе правильно розпланувати бюджет.
  4. Якщо свято задумане в певній стилістиці, вкажіть яким буде дрес-код.
  5. Припустимо вказувати в запрошеннях загальну спрямованість подарунків. Якщо молоді планують отримати гроші на реалізацію спільних планів або вирішення побутових питань, це можна вказати в запрошень. Можна вказати щось більш миле, типу «молоді будуть раді вкладу в сімейний бюджет молодої сім'ї". За європейськими мірками позначення подарунка не вважається моветоном. Це практичність.
  6. Перевіряйте правильність написання тексту. Неприпустимо робити помилки в персональних картках. Хтось може їх не помітити, але комусь вони досить сильно помітні. Звертаючись в весільне агентство, ви знімаєте з себе цю відповідальність, адже за складання тексту і його друк в запрошеннях відповідатимуть професіонали.

Дизайн запрошень на весілля

Визначтеся, яким буде текст запрошень на весілля. Доступні різні варіанти: ручна підпис каліграфа або оригінальний друкарський шрифт. Не забувайте, що від цього факту залежить підсумкова ціна запрошень. Важливо, щоб вона вкладалися в виділений бюджет.

Замовляючи індивідуальні запрошення вибирайте тип паперу, кількість аркушів, вкладишів і зміст. Якщо запрошення на весілля створюється виходячи з готового дизайну, то справа йде простіше. Молоді разом:


  • вибирають дизайн весільних запрошень із запропонованих варіантів;
  • складають текст весільного запрошення.

    При роботі іноді використовується спеціальний конструктор, що працює в режимі онлайн. На екрані видно, якими виходять запрошення на весілля, як виглядає текст на листівках, яке враження вони створюють. Також можна вибрати шрифт, кольори, малюнки та візерунки на лицьову і оборотну сторони.

Про який текст запрошення на весілля забувають?

Пам’ятайте, що у весільних запрошень для гостей вказується різна інформація. Відрізняється час – одним потрібно бути на весільній церемонії в ресторані, іншим – у РАГСу. Різняться адреси: друзі нареченого приходять до нього додому, а нареченої – до неї. Заздалегідь складіть список цих людей, щоб тримати його перед очима при заповненні. Тоді текст запрошення на весілля буде написаний без помилок.

Не забувайте підписати запрошення так як цього вимагають правила етикету. Також слід вкласти конверт для відповіді гостей з підтвердженням їх візиту на весілля або відмовою. Якщо Ви хочете щоб процес підготовки до весілля пройшов легко і комфортно, то звертайтеся в весільне агентство BestDayEver. Весільне агентство Bestdayever підготує технічне завдання для створення ескізу і текст запрошення, надавши молодим ідеальний варіант весільного запрошення.