Весільне агентство Лельчук Альони | Сучасне весілля Київ | Ціна на послуги

Весільне агентство
Альони Лельчук

Привіт) Вітаю з майбутнім весіллям. Як колишня наречена і весільний організатор, впевнена що у вас зараз багато питань. З чого починається організація весілля? Скільки часу займає підготовка до весілля? З чого складається весільний бюджет і скільки коштує організація весілля в Україні? Як знайти місце для проведення весілля, ведучого та інших підрядників в Києві? Ну і звичайно як вибрати весільне агентство, з яким буде легко і комфортно комунікувати та з яким буде довіра?

Відчути чарівність
моменту

Мене звати Альона. Організація весілля – це справа, в якому весільне агентство BestDayEver демонструє високий рівень професіоналізму, тому нас поважають як наші партнери так і весільні агентства Києва. Я і моя команда дбайливо ​​ставимося до кожного весілля, розробки концепції та її втілення, оскільки для нас немає кращої нагороди, ніж щасливі і задоволені молодята. Це надихає і дає потужний стимул створювати весілля з креативними та унікальними концепціями.

І наше портфоліо говорить про це краще за слова. Давайте зустрінемося і обговоримо яким буде ваше свято.

Руйнуємо стереотипи
про весілля в Україні

Найкраще весільне агентство в Києві – так говорят про нас клієнти. Ми приймаємо їх похвалу з гордістю. Адже ми точно знаємо як організувати весілля бездогано.

У своїй роботі агентство весільне Best Day Ever притримується принципу: створювати атмосферу, в якій ви та ваші гості будуть відчувати яскраві емоції та почуватися комфортно.

Візьмемо на себе всі турботи і організуємо ваше весілля

Підбір сукні, вибір професійного фотографа, концепція, місце проведення, флористика … Підготовка до весілля включає тисячі дрібниць, з яких складається бездоганне весільне свято.

Розкажіть, на якому етапі організації весілля ви зараз?
З якими труднощами зіткнулися?