Весільна вечірка замість весілля в місті Київ: організація та ідеї

Весільна вечірка

Весільна вечірка або весілля по-європейськи

Організація весілля передбачає підготовку торжества задовго до одруження. Традиційний формат не у всіх викликає захоплення. Молодь все частіше намагається піти в сторону від стереотипів. Весільна вечірка стала новим трендом. Розглянемо, чим відрізняється весілля по-європейськи від класичного свята.

Весілля по-європейськи

Відразу зупинимося на головних перевагах європейської весілля, яка передбачає проведення весільної вечірки:

 1. Замість класичного застілля за столом, де всі вітають нареченого з нареченою і кажуть нон-стоп тости, пропонується фуршет або банкет. Запрошених гостей може бути 10, 30, 60, 100 і навіть більше.
 2. На весільній вечірці часто виступає кавербенд йди діджей. Музиканти виступають невеликими блоками по 30-40 хвилин. Найчастіше на весільних вечірках немає ведучого або ж його участь мінімальне. Протягом вечора ведучий орієнтує в тому, що відбувається гостей і не дає їм нудьгувати. Ведучий на сучасних весіллях виступає в амплуа одного нареченого, який спілкується з гостями і більше схожий на гостя ніж на ведучого.
 3. Весільна вечірка передбачає відсутність будь-яких стандартів. Локація для весільній вечірці може бути в сучасному музеї або в старовинному особняку, може бути на природі під відкритим небом або в барі стилі лофт.
 4. Запрошення на весільну вечірку також відрізняються від класичних весільних запрошень. Це може бути відеозапрошення або запрошення на диску або касеті в форматі пісні, записаної молодятами. Може бути запрошення-головоломка в формі кубика-рубика, де гості складаючи межі кубика отримують дату, час і місце весілля.
 5. Сучасне весілля відрізняється від класичної також подачею страв не в стіл, як на банкеті, а в спеціальних зонах. Під час невеликих перерв у виступах запрошеної групи гості можуть зупинятися на «гастрономічних острівцях» з піца-баром або зоною барбекю зі стравами на грилі або солодким варіантом з баром-морозивом. Можна самостійно робити гриль, розливати напої в вуличному барі і танцювати під звучну тут музику.

Європейське весілля в основному передбачає виїзну реєстрацію. Весільна церемонія проводиться церемоніймейстер, провідним або ж близькими друзями пари. У Києві можлива офіційна виїзна реєстрація шлюбу з занесенням даних до офіційного реєстру і отриманням свідоцтва про реєстрацію шлюбу в той же день.

Літні дні дарують тепло, тому частіше пари вважають за краще проводити весілля по-європейськи влітку або восени. Для організації торжества підійдуть місця на природі: берег озера чи річки, галявина в лісі. Декор святкової зони він створює настрій і атмосферу саме тому без нього на весіллі не обійтися. Дуже красиво виглядають гірлянди з вогнів, живі квіти, різнокольорові стрічки, свічки в колбах і інші варіанти декору в залежності від стилістики, яку вибирає пара для оформлення весілля.

Чим відрізняється весільна вечірка від класичного весілля

Отже, ми вже вказали, що одруження відбувається на вулиці. Замість нудного залу РАГСу, де збираються гості, пропонується організувати ефектну зону на природі. Тут ставиться арка, іноді обплітають вогниками і декорована квітами. Поруч з аркою встановлюються стільці. Створюється відчуття сцени для головного дійства весілля – церемонії, на якій жених з нареченою обмінюються клятвами в любові і вірності, дають початок своїм сімейним традиціям і діляться зі гостями частинкою своєї любові.

Весільні вечірки в Києві почали проводитися не так давно, але вже знайшли своїх шанувальників. Основна перевага такого формату перед класичної весіллям – він розрахований на всі віку. На такому торжестві знайдуть, чим зайнятися, друзі молодих і родичі старшого віку.

Часто весілля по-європейськи проходить з дотриманням дрес-коду. Запрошені особи приходять в одязі певного кольору і стилю і потім це виглядає дуже красиво на фото. На відміну від класичної церемонії у нареченої може бути багато подружок, а не одна свідок. Аналогічна ситуація і у нареченого, у нього може бути не один боярин, а кілька. Для них підбирається певний фасон і колір костюмів, щоб всі вони ефектно відтіняли молодих на святковому вечорі.

Якими бувають весільні вечірки?

Організація весілля в Києві може припускати абсолютно різний формат проведення торжества. Наведемо для ознайомлення лише кілька ідей для європейської весілля:

 • Для гостей організовується робота різних гастрономічних станцій. Тут знайти для себе частування не складе труднощів. На одній станції можна спробувати піцу, на інший гамбургери, а третя в достатку запропонує морозиво або авторський кави з витонченим оформленням напою.
 • Передбачається робота відкритого бару, де кожен бажаючий може замовити собі коктейль або напій. Різні зони можуть пропонувати різні напої. В одній - працює сомельє і пропонує на вибір вина. В іншому організований віскі-бар, де відвідувачів вислуховує супер-бармен.
 • Сучасне весілля влаштовується з організацією тематичних зон, де проходять майстер-класи. На одній - парфумер, що створює чарівні аромати для дівчат. На інший працює торседор, скручує сигари для міцних духом чоловіків. Погодьтеся - все це цікаво.

Обов’язково треба подбати про зонах відпочинку для тих, хто хоче трохи відпочити або поспілкуватися з знайомими. У цих місцях розставляються комфортні диванчики, звучить розслаблююча музика. Це зона дозволить відновити сили для подальшої участі в святі.

Європейська весілля – дуже демократичний формат. На такому заході запрошені гості мають більше свободи. Їм пропонується маса розваг, серед яких легко знайти заняття до душі. В результаті пропадає скутість, відсутня скутість, гості почуваються комфортно і невимушено.

Як організувати весільну вечірку?

Підготувати таке торжество можна самостійно, однак це потребує багато часу і сил. Стильне весілля вийде, якщо скористатися послугами професіоналів. Звернувшись в весільне агентство BestDayEver, ви отримуєте безліч переваг:

 • Доручаєте справу фахівцям, звільняючи свого часу для більш приємних справ.
 • Чи не шукаєте різних виконавців, а доручаєте все одній відповідальній особі.
 • Вибираєте формат проведення весілля з декількох сценаріїв.
 • Додаєте в концепцію торжества свої особисті побажання.
 • Чи отримуєте бюджет на проведення свята, де враховані всі деталі.

Організація весілля під ключ від BestDayEver – це захід, про який ви мріяли. Просто наберіть наш номер і задайте ваші запитання. Ми знаємо, як виконувати мрії і втілювати бажання в життя!