Чому ми найкраще весільне агентство Київ? Весільні агентства у місті Київ знають BestDayEver.

Моя команда зробить все, щоб ви були щасливі не тільки в день весілля, а й під час підготовки до нього

Коротко про мене
та мою команду

Весілля починається не з замовлення ресторану і навіть не з примірки сукні, а задовго до цього – з пошуку кращого весільного агентства в Києві. Ми вважаємо, що ваша любов гідна прекрасної весільної історії, тому для нашого агентства весіль не існує неможливих сценаріїв.

Саме тому ми
найкраще весільне агентство.

Про яке б весілля ви не мріяли, ми втілимо його в реальність. Весілля в старовинному замку або церемонія під крилом літака. Запросити всіх друзів і родичів або відсвяткувати в камерній обстановці в колі найближчих.
І навіть якщо ви ще не знаєте, яким має бути ваше весілля, агентство весіль BestDayEver зробить все, щоб цей день перевершив Ваші очікування і був одним з кращих для вас і ваших гостей.

Як ми працюємо?

Справі, яку любиш, готовий присвячувати себе повністю. Ми працюємо 7 днів на тиждень з 9.00 до 23.00 і завжди на зв’язку для обговорення вашого свята. Підлаштовуємось під ваш графік і спілкуємося в зручному для вас форматі, щоб вам було комфортно при підготовці до весілля.

Якщо Ви плануєте весілля в Києві і перебуваєте не в Україні, ми надаємо комплекс послуг по організації весілля дистанційно. Крім організації під ключ такого свята як весілля, агентство BestDayEver пропонує молодятам організацію реєстрації шлюбу і готує документи для реєстрації. Також можливі послуги по організації дозвілля для гостей, допомога з їх заселенням і логістикою протягом їхнього перебування в Києві.

Всі комунікації відбуваються онлайн в зручних для вас месенджерах. Наші менеджери володіють англійською та італійською мовами.

 • Ми створємо
  весілля для вас

  Ми дбаємо про ваш комфорт і пропонуємо послуги з організації весілля, виходячи з формату весілля, кількості гостей і ваших побажань.

  Ми несемо повну відповідальність за бездоганне проведення і організацію вашого весільного торжества.

  Ми любимо весілля і вважаємо, що у кожної пари своя унікальна історія і особлива енергетика, які ми старанно втілюємо, створюючи прекрасні моменти вашої нової історії.

  Ми продумаємо все до найменших дрібниць, щоб організувати ідеальне весілля, про яке ви мріяли! Адже організація весілля – це мистецтво, в якому нам немає рівних!

 • Наш гонорар не залежить від бюджету

  Послуги весільного агентства і їх вартість
  визначаються переліком завдань, які ви
  ставите перед нами та фіксується в договорі.

 • З нами легко та
  комфортно

  Історію вашого дня ми створюємо з великою увагою і любов’ю. Наші весілля стають кращими, тому що ми чуємо всі ваші побажання і реалізовуємо їх на найвищому рівні.

  Вам не доведеться хвилюватися. Ніякої метушні. Все готово до свята. Вам залишається тільки насолоджуватися кожною миттю чарівного часу підготовки до весілля, насиченого романтикою і любов’ю!

  Команда агентства весілля BestDayEver подбає про все.

Часто задавані
питання!

 • Як часто потрібно зустрічатися наживо? Чи можна проводити зустрічі по скайпу?

  Майже всі питання можна вирішити онлайн в скайпі або завдяки e-mail. Але на такі важливі питання як вибір локації або ведучого краще виділити час і зустрітися.

 • Які основні етапи роботи з BestDayEver?

  Перший дзвінок, коли ми дізнаємося Ваші побажання і переваги. Потім зустріч, знайомство. Якщо нам комфортно один з одним, то наступний етап це підписання договору і передоплата. Після цього – вибір локації, розробка концепції весілля і підбір підрядників, виходячи з Ваших побажань і бюджету. Далі розробка ескізів запрошень, оформлення простору, складання кошторисів та затвердження фінального варіанту ескізів і кошторису. Ну і звичайно координація весільного дня і контроль роботи підрядників протягом підготовки до весілля і в день весілля.

 • Чи працюєте ви з новими підрядниками?

  Працюємо. Все залежить від репутації підрядника і особистого контакту.