Реєстрація шлюб і шлюб за добу Київ. Які документи для реєстрації шлюбу необхідні?

Реєстрація шлюбу за добу в Києві

Реєстрація шлюбу за добу

Зареєструвати шлюб за добу в Києві дозволяє законодавство, однак на практиці здійснити мета по оформленню документів не так вже й просто. У 2016 році влада України зайнялася переписуванням кодексу сімейних правовідносин. Одним з головних нововведень стала пропозиція реєструвати шлюб за добу або укладати так званий експрес-шлюб. Робити це пропонувалося в день, коли молоді подають заяву, що свідчить про їхню готовність скріпити свій союз узами закону.

Правила реєстрації шлюбу в Україні

Щоб зареєструвати шлюб в Україні парі слід дотриматися наступного регламенту:

  1. Вибрати місце реєстрації. Щоб визначити відповідний РАГС, в якому пройде церемонія, не потрібно враховувати адресу прописки молодят. В цьому плані організація весілля стає простіше. Можна вибрати відділення РАГСу в залежності від своїх уподобань (більш красивий зал, зручні шляхи під'їзду весільної машини та інше).
  2. Ознайомитися з правами і обов'язками молодого подружжя, про які розповідають співробітники органу реєстрації актів цивільного стану. Ці норми і правила, включаючи умови та порядок реєстрації сімейних взаємин, доводяться до відома молодих.
  3. Особисто подати заяву про реєстрацію, що відповідає 2 частини 28 статті СКУ. Зробити це також може весільне агентство, у якого є права на представництво інтересів молодих. А ще заяву приймається в форматі online через спеціальний електронний сервіс. Для цього потрібно пройти реєстрацію на порталі «Звернення в сфері державної реєстрації актів цивільного стану», вказати там вибраний РАГС, дату і час церемонії, заповнити анкету. Обов'язкова оплата державного мита за надання послуг.

Онлайн реєстрація шлюбу можлива тільки в одному випадку – при наявності електронного підпису у заявника.

Які потрібні документи для реєстрації шлюбу?

Для оформлення традиційної реєстрації заміжжя і реєстрації шлюбу за добу в Києві потрібен повний пакет документів: паспорт громадян України, ідентифікаційний код (ІПН), підтвердження оплати держмита і послуг РАЦСу. Для неповнолітніх громадян обов’язково дозвіл судових органів і свідоцтва про народження.
Для тих, хто вирішив зареєструвати повторний шлюб за добу в Україні, потрібно свідоцтво про розлучення (як підтвердження розірвання попереднього шлюбного союзу). У разі, якщо чоловік помер, необхідно свідоцтво, яке підтверджує факт його смерті. Якщо за одруження відповідає професійний організатор весіль, він озвучить список документів, які потрібні. Реєстрація шлюбу в Україні з іноземцем можлива при наявності документів, офіційно перекладених українською мовою і завірених нотаріусом. В якості таких документів виступають паспорт і довідка, по якій іноземцю дозволено перебувати на території країни.

Шлюб за добу в Києві: подробиці і ціна

За усталеною практикою реєстрація шлюбу за один день в Києві раніше не розглядалася владою. Стандартно шлюб реєструвався після закінчення одного місяця (30 днів) з того моменту, як було офіційно подано заяву. Однак пізніше така можливість з’явилася, для цього потрібно було привести переконливі доводи. Наприклад, такими доводами могли стати вагітність нареченої, догляд нареченого в армію, важкий стан здоров’я та інше.

Зараз все може бути готове в екстреному порядку, а шлюб за добу зареєстровано протягом декількох годин. Вперше пілотний проект був запущений в 2016 році, спочатку в ньому брали участь лише кілька міст, пізніше цей список суттєво розширився. Організація весілля в Києві за дуже короткий термін стала можливою, як і в інших населених пунктах України. З 2020 року реєстрацію шлюбу за добу в Києві стала здійснюватися в тому числі і через нотаріуса. У нотаріальній конторі можна навіть провести урочисту частину одруження. В цьому випадку підсумкова ціна зросте, адже в справі з’являються нові ввідні.

Скільки коштує реєстрація шлюбу в Україні? Тут діє цілком зрозуміле правило – за швидкість доведеться платити більше. При визначенні ціни роль відіграють такі чинники, як час доби для проведення церемонії, виїзд експертів до замовників послуги або проведення ритуалу на місці. Вартість реєстрації шлюбу починається від 1000 грн. Звернувшись в весільне агентство, ви позбавите себе від необхідності особисто збирати довідки і домагатися дозволу на прискорену процедуру одруження.

Як отримати свідоцтво про шлюб, скільки часу потрібно

Якщо вам колись збирати довідки і домагатися прискореної реєстрації ваших взаємин, вихід є. Організація весілля під ключ від агентства Best Day Ever. Професійні фахівці візьмуть всі турботи на себе, підберуть найкращі варіанти одруження і зроблять все необхідне, щоб цей урочистий день залишився у вашій пам’яті світлим спогадом на все життя.

Просто зателефонуйте нам, і ми розповімо, чи можлива реєстрація шлюбу онлайн, як оформити весілля за пару годин і як заощадити гроші на церемонії без втрати її якості. Ми за вас узгодимо місце і час проведення весілля з урахуванням ваших побажань. Після проведення церемонії дані про реєстрацію протягом 24 годин будуть внесені до реєстру. У день реєстрації ви зможете отримати свідоцтво.

Проставити апостиль на свідоцтво про шлюб можна без зволікань, якщо молоді в терміновому порядку переїжджають за кордон і хочуть мати на руках документ, який буде офіційно визнаний за кордоном. Правильно проставлений апостиль – гарантія того, що молодим не доведеться повертатися в Україну, щоб переоформити документи.

У нашому агентстві ви зможете швидко і недорого вирішити будь-які питання, пов’язані з оформленням одруження. У нас ви дізнаєтесь як одружитися за 1 годину, як отримати дублікат свідоцтва про шлюб, як організувати шлюбну церемонію без попередньої підготовки. Ми робимо все необхідне для того, щоб молоді були щасливі, а бюрократичні питання не псували їм настрій.