Документи для шлюбу з іноземцем в Україні | Шлюб з іноземцем в Україні

Організація весілля з іноземцем

Організація весілля з іноземцем

Для двох закоханих не існує перешкод у вигляді кордонів або іншого громадянства. Амур випускає стріли незалежно від того, де ви народилися або якою мовою розмовляєте. Шлюб з іноземцем стане чудовою можливості об’єднати свої серця і офіційно зареєструвати стосунки.

Варіантів проведення весіль кілька:
● в країні нареченого;
● в країні нареченої;
● в обох країнах.

Весілля на англійській мові також можливе. Або, як варіант, проведення може бути російською, українською та англійською мовами одночасно. Ми також підберемо ведучого, який говорить на рідній мові нареченого і нареченої.

Чому весілля іноді проводиться на двох мовах?

Особливістю весілля з іноземцем в Києві може стати англомовний весільний організатор. Адже належить постійне спілкування з родичами з боку нареченого або нареченої і потрібно точно розуміти, як вони бачать торжество. Наречений з нареченою напевно розуміють один одного. Хтось із них знає мову іншого. А ось гостям може бути несолодко.

За статистикою в Україні лише менше 30% добре знають англійську. І в основному це молодь. А старше покоління говорить майже виключно російською та українською. Запрошення двох ведучих або одного двомовного стане запорукою, що весілля сподобається абсолютно всім. Конкурси будуть зрозумілі, і жарти оцінять всі запрошені. Відмінний спосіб об’єднати і розважити гостей на двох мовах.

Наймати перекладача не завжди комфортно і можливо, тоді як у весільному агентство BestDayEver розмовляють англійською мовою.

Які документи необхідно оформити для реєстрації шлюбу з іноземцем?

За українськими законами молодятам необхідно зібрати пакет документів, щоб узаконити свої стосунки. А саме:

● завірений в установленому порядку переклад на українську закордонного паспорта іноземця;

● паспорт з візою або штамп, що іноземний громадянин законно перебуває на території України. Можливо, ще документ, що посвідчує особу та вік. Штамп отримують при перетині кордону або в міграційній службі;

● довідка про те, що іноземний громадянин або громадянка які не перебувають в офіційному шлюбі з іншою особою;

● довідка про те, що попередній шлюб офіційно розірваний, якщо він був до цього укладено;

● якщо одні з молодят не досяг віку 18 років необхідний дозвіл на шлюб за рішенням суду для осіб 16 років і старше;

● відсутність перешкод для одруження: немає кровного споріднення і наречений з нареченою не є усиновленими і усиновителями.

Документи з іноземної мови повинні бути перекладені українською мовою, затверджені юридично в дипломатичному представництві, консульською установою і Міністерством юстиції.

З формальностями покінчили, настав час приступати до приготування до торжества.

Реєстрація шлюбу з іноземцем

Розкрийте свою неповторну історію кохання і здивуєте гостей унікальним святом. Реєстрація шлюбу з іноземцем може стати тою найяскравішою подією, про яку будуть розповідати ваші діти своїм онукам. Це незвично, інтригуюче і так хвилююче. Адже людина з іншої країни готова заради любові з’єднати своє серце з коханим із зовсім іншим менталітетом і світоглядами.

Реєстрація проходить традиційно в загсі або за бажанням молодят може бути проведена офіційна виїзна церемонія. Дату і час реєстрації співробітники загсу узгоджують після подачі заяви та надання всіх необхідних за законом документів. Інакше розпис може не відбутися.

Всі формальності займають 10-15 хвилин. За цей час в урочистій обстановці будуть сказані слова згоди і поставлені підписи в книзі реєстрації шлюбів. Після цього подружжя може провести фуршет для гостей біля будівлі загсу або відразу відправитися святкувати за сценарієм.

Офіційна виїзна церемонія укладення шлюбу з іноземцем

Для тих молодят, хто хоче яскраве свято і незабутні враження, організатор весіль запропонує провести розпис поза стінами загсу. На щастя, офіційна виїзна церемонія узаконює шлюб нарівні з розписом в державній установі.

Організація весілля в місті Київ з виїзною церемонією – це ексклюзивне торжество, де кожна деталь продумана досконально: від місця проведення і слів реєстратора до стільців для гостей. Розпис не обмежується ніякими рамками. Гості отримають масу задоволення і вражень, а сама церемонія буде створена з урахуванням всіх побажань нареченого і нареченої.

Чи можлива організація весілля з іноземцем дистанційно

Для нашого агентства немає нічого неможливого. І якщо організація весілля під ключ включає в себе повне занурення в процес підготовки, то весілля з іноземцем в Києві може організовуватися і дистанційно. Пара може брати участь в процесі організації в тій мірі, в якій у неї виходить. Більшість зустрічей і спілкування проходить через месенджери або скайп, всі документи доступні онлайн і за процесом підготовки також можна спостерігати онлайн.

Якщо ваш обранець чи обраниця з іншої держави, потрібне весілля англійською мовою, онлайн-послуги або торжество під ключ, звертайтеся в агентство BestDayEver. Ми працюємо з різними форматами: весілля для двох, організація виїзної церемонії, координація весільного дня або організація весілля під ключ. Організація весілля пройде в легкій, невимушеній обстановці, а всі організаційні питання ми візьмемо на себе.