Весілля в сосновому лісі | Організація маленького весілля в місті Київ

Весілля
пари
Дані та Крісті

Без умовностей, стереотипів і обмежень. Коли сенс і лаконічність – основа оформлення і наповнення весілля. Коли природа визначає зонування свята. Широкоформатні кадри, дрес-код casual і таймінг без жорстких рамок.

 • 40

  гостей

 • 4

  місяці
  підготовки

 • 15

  людей в
  організації весілля

 • $11000

  бюджет

Трохи про стиль

Кольори – білий и зелений. За пантону колір весілля Було визначили як темно-зелений або мурена. Мінімум квітів, максимум зелені и сукулентів

Запрошення

Крісті з данин часто грають разом на музичних інструментах в дуеті і окремо: Христина на віолончелі, а Даня на гітарі. Музика – одна з головних тем в їхньому будинку для обговорень. Та до того ж майже всі гості володіють музичними інструментами. Тому не дивно що темою запрошень стала музика.

Настрій

“Ми хочемо атмосферу вечері у нас вдома.” Саме ця фраза пари визначила настрій весілля. Не тільки гості, але й команда працювала на весіллі відчули себе частиною сім’ї Крісті і Дані.

Вечір готує сюрпризи

Кидання букета, бутоньєрки … Неймовірно зворушлива церемонія запалювання сімейного вогнища, коли всі гості бажали хлопцям емоції весільного дня відчувати протягом всього сімейного життя. Солодкий гість вечора – весільний торт, прикрашений суккулентами. І сюрприз вечора від Дани, які не очікував ніхто. Він виконав ту ж пісню, яку співав коли вони разом брали участь в Містер і Міс Факультет 6 років тому. І потім танці до упаду.

Фото: Олександр Халабузарь

Декор і флористика: Flora Contora

Запрошення: AO Decor Studio

Концепція і організація: Весільне агентство BestDayEver