Тематичне весілля Love.Dance.Party | Весільне агентство BDE

Весілля
наших друзів
Юлі та Дмитра

Історія великий сильної любові. Яскравий темперамент нареченої і спокійний сильний характер жениха. Пара, яка любить веселиться і вміє це робити. Весілля де гуляли і танцювали всі гості.

 • 50

  гостей

 • 2

  месяца
  подготовки

 • 15

  человек в
  организации свадьбы

 • $14000

  бюджет

Концепція

На першій зустрічі Юля і Діма сказали що хочуть веселу запальну і романтичну весілля. Важливим фактором також було те, що Діма займався танцями і отримав КМС з бальних танців. Спілкуючись з хлопцями, стало зрозуміло що вони люблять повеселитися, зібратися з друзями, потанцювати і провести час не нудно.

Саме так з’явилася концепція Love.Dance.Party. Концепція відображалася в оформленні та сценарії весілля. Сценарій був розділений на три основні частини: про історію кохання Юлі і Діми, танцювальна частина і вечірка до ранку.

Локація

Місце для проведення весілля було вибрано до створення концепції. Основним орієнтиром і критерієм відбору стало побажання Юлі і Діми весілля в сосновому лісі. Виходячи з обмеженої кількості часу і броні інших локацій, ми знайшли ідеальний варіант для красивої молодіжної весілля.

Оформлення

Незважаючи на досить класичні образи нареченої і нареченого, оформлення було сучасним і дуже ніжним. Основною колірною гамою були обрані пастельні тони з невеликими яскравими акцентами.

Команда BestDayEver

Нам запам’ятається це весілля ніжною і сильною любов’ю Юлі і Діми. Найдивнішим для нас було те, наскільки вони доповнюють один одного і створюють гармонію навколо себе. Неймовірна чарівність Юлі, її яскравий темперамент і спокійна розважливість Дмитра роблять особливою і неповторною цю пару.

Фото: Олександр Хоменко

Відео: Portrait Video Studio

Декор і флористика: Anna Maria Decor

Концепція і організація: Весільне агентство BestDayEver