Португальске весілля "Подорож на край землі" | Організація вечірки

Весілля
наших друзів
Олени та Андрія

Це невелика історія про велике кохання. Про випадковості долі і її красивих переплетеннях. Коли двоє людей зустріли один одного в великому місті. А потім полюбили. Сильно і назавжди.

 • 40

  гостей

 • 2

  місяци
  підготовки

 • 20

  людей в
  организації весілля

 • $8000

  бюджет

Олена з Андрієм звернулися до нас буквально за два місяці до весілля. Вони довго вирішували робити весілля чи ні. Отримавши перший кошторис, вони взяли паузу для ухвалення рішення. Як сказала Олена, вирішальним фактором у прийнятті рішення стало бажання її батька видати дочку заміж за всіма канонами. Оскільки у Олени і її батька дуже близькі стосунки, вона хотіла дати йому і всій своїй родині насолодитися цією подією. Андрію ж було приємно як будь-якому чоловіку зробити свою жінку щасливою.

Концепція. Коли рішення, що весіллю бути було прийнято, стало питання про концепцію весілля. У пари дуже нестандартна історія знайомства. Вони випадково зустрілися в закладі на Подолі під час бізнес-ланчу. І закрутилося-завертілося. Вирішальною подією для їх стосунків стала поїздка в Португалію. Там вони змогли дізнатися один одного краще і зрозуміти що це дійсно та людина з якою хочеться провести залишок свого життя.

Ну і само собою що темою весілля була обрана португальська тематика. Ще й через те, що побувавши на краю світу неможливо не поділитися цими відчуттями з близькими.

Локація. Почали ми з вибору локації. Хотілося щоб локація була красивою і яскравою як відомий замок Сінтра, а атмосфера була затишною як в португальському дворику. Тому обрали місцем проведення ресторан Провінція при комплексі Гвоздів. Основними перевагами локації були шикарні інтер’єри, можливість закриття локації під наш захід і місце для проведення виїзної церемонії з красивим видом.

Оформлення. Оскільки локація Гвоздів самодостатня в плані екстер’єру, інтер’єру і декору, то було прийнято рішення зробити мінімалістичне оформлення локації. Безліч декору була запозичена на самій локації. Основними кольорами була обрана гамма теракотовий-бордовий-лососевий. Фотозоною став затишний куточок в стилі португальського дворика. Було кілька варіантів розсаджування гостей і оформлення президіуму, але ми зупинилися на досить нестандартному і використовували вхідну групу в ресторан в якості заднього фону для столу молодят.

Традиції. Це весілля було багатим на традиції. Олена і Андрій вирішили закласти фундамент своїх сімейних традицій в день весілля. Трохи традицій запозичили у португальських молодят. Існує милий звичай прикрашати арки лимонами і яблуками. Наречена повинна зняти з арки яблуко, наречений – лимон. Яблуко означає захист від спокус, а лимон – хороше гідне життя. Далі молоді цими фруктами обмінюються, що означає спільне проживання, наповнене щастям і не затьмарене всілякими непотрібними спокусами. Ну і в якості девізу весілля був обраний хештег #позортрезвомугостю.

Ну і звичайно ж були українські традиції – коровай і рушник.

Команда BestDayEver: “Нам це весілля запам’ятається нестандартним гумором нареченого і нареченої і їх гостей. І звичайно ж сюрпризом нареченої для нареченого. Це було сюрпризом не тільки для нього але і для нас – веселе слайд-шоу про життя пари до зустрічі і після. “

Фотограф: Александр Хоменко

Декор і флористика: Creative Decor

Відео: Zefirma Video Production

Концепція і організація: Весільне агентство BestDayEver